BLOG PLANNER WHYNOW

Dzisiaj pragnę pokazać Wam coś świetnego! Rzecz, która pomogła mi zapanować nad blogiem oraz mediami społecznościowymi.

BLOG PLANNER  WHYNOW.

Blog planner WHYNOW design
Blog planner WHYNOW jest cudownym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią mieć wszystko poukładane i  zaplanowane, ale jest to również ratunek dla tych, którzy mają wiele pomysłów na minute, a nie mają gdzie ich składować co finalnie kończy się zapomnieniem-czytaj JA 🙂
Kiedyś myślałam ”na co komu taki planner, przecież można poradzić sobie bez niego” a i owszem można, ale jakie życie jest piękne, gdy go mamy!
Niedziela ranek, ledwo zaczęłam pić kawę, siadam do komputera, aby wyskrobać dla Was post (bo niestety na pisanie mam czas tylko w weekendy ze względu na pracę), a tu naglę puuff…czarna dziura! Niby wiem, o czym mam pisać post, bo przecież zdjęcia mam już zrobione i obrobione, tytuł wymyślony, ale nie wiem kompletnie co napisać.
I w tym momencie wkracza BLOG PLANNER WHYNOW!
Otwieram na rozdziale ”zaplanuj post” i widzę: ” Tytuł, tagi, notatki…czyli wszystko to, co rozpisałam sobie, gdy miałam wenę. I wiecie, co jest najlepsze? To pomaga, bo w notatkach napisałam większość informacji, które chciałam zawrzeć w poście, dzięki czemu nie tylko wiem, o czym mam pisać, ale….pisanie idzie mi jeszcze szybciej niż dotychczas.
Cud malina.
W dodatku, twórcy blog plannera WHYNOW zadbali o jego design, który również okazał się strzałem w dziesiątkę. Piękny odcień szarego i pudrowego różu przeplatają się we wzór geometryczny, a wnętrze jest jasne i przejrzyste. Do tego te urocze zakładki. Ja jako kobieta, która lubi ładne rzeczy, zdecydowanie to kupuje oraz uwielbiam mieć go na wierzchu, przy okazji ozdabiając swoje biurko.

Blog planner WHYNOW design
Zgłodnieli? 🙂

To teraz, pokaże Wam co kryje się w środku.

Blog planner WHYNOW design
Na samym początku mamy stronę tytułową, gdzie możemy nazwać swój planner oraz utożsamić ze sobą, opisać główne cele, plany na najbliższy rok jak po prostu napisać co nas inspiruje.
Jest to bardzo miły akcent, który ma za zadanie ”przełamać pierwsze lody” lub po prostu w przypadku zgubienia, pomóc namierzyć właściciela.

Blog planner WHYNOW design
Blog planner WHYNOW design
Na następnych stronach znajduję się lista świąt w 2017 i 2018 roku, no i tutaj twórca dopiero się wykazał! Nie ma to, jak rozpiska długich weekendów podana przed nos na tacy! 🙂 Następnie, mamy kalendarz ważnych dat do zapamiętania. Daty uzupełniamy sami, dlatego w tym celu zostały przeznaczone puste tabelki tylko z nazwą miesiąca. Babcia ma imieniny? Koniecznie musisz to zapisać! Przecież imieniny są ważniejsze od urodzin!

Blog planner WHYNOW design
Idziemy dalej.
”Miesięczne cele do zrealizowania”
Uważam, że jest to bardzo ważny rozdział w plannerze. Nic nie przybliża nam celu, niż dążenie do niego, a dążyć pomaga nam pamięć o nim! Nie wiecie, że ”mapa marzeń” to pierwszy krok do ich zrealizowania? To już wiecie. 😉
Małe miesięczne sukcesy doprowadzą nas aż na sam wierzchołek samorealizacji.
Dobrze od tego zacząć.

Blog planner WHYNOW design
Teraz przechodzimy już do rozdziału typowo do planowania postów.
Na starcie mamy tabele do miesięcznego planowania postów. Sami uzupełniamy miesiące, daty oraz mamy miejsce na notatki. Bardzo fajna opcja, gdyż zerkając na jedną stronę, mamy od razu podgląd na cały miesiąc.

Blog planner WHYNOW design
”Zaplanuj nowy post”
Tych stron jest najwięcej z całego plannera. Nie ma co się dziwić, potrzeba na to najwięcej miejsca.
Strony te są super skonstruowane:
-tytuł,
-data,
-kategorie,
-tagi,
-notatki,
-co potrzebujesz do przygotowania postu,
-co musisz zrobić, zanim stworzysz post,
-lista preferowanych social mediów, gdzie udostępnisz wpis,

Tak jak pisałam wyżej, jest tu wszystko w dodatku, jest to wspaniale przemyślane.
Przyznam szczerzę, że gdy tylko złapałam w swoje szpony blog planner WHYNOW, zapisałam na starcie sześć takich stron, samymi szkicami postów. Były to nawet same tytułu i jedynie jedno zdanie w notatkach. Z czasem zaczęłam dopisywać pomysły, przemyślenia,  dzięki czemu mogłam ciągle modyfikować post, dzięki czemu w końcu powstała jedna całość.
Super sprawa.
Wyobrażasz sobie 60 tysięcy karteczek samoprzylepnych z notatkami wiszącymi na tablicy korkowej nad twoim biurkiem? Chaos. Blog planner WHYNOW wygląda ładniej. 🙂

Blog planner WHYNOW design
Zamiast planować jeden konkretny wpis, możecie zaplanować również serię wpisów i do tego również znajdziecie przydatny rozdział.

Blog planner WHYNOW design
Na samym końcu stron przeznaczonych do planowania wpisów lub serii wpisów, znajdziecie wskazówki, które należy zastosować ”przed publikacją posta” oraz ”po publikacji posta”.
Stety, niestety Wam ich nie zdradzę, gdyż uważam, że byłoby to nie fair dla osób, które zakupiły swój plener, czy po prostu w stosunku do twórcy  blog plannera WHYNOW, który podzielił się swoją wiedzą.
Nikt nie byłby zadowolony, rozprzestrzenianiem całej wiedzy, za którą ktoś inny zapłacił. 😉

Dalsza część plannera pomaga mi nie tylko w prowadzeniu bloga, ale również w prowadzeniu moich kanałów na social mediach. Znajdziemy tam rozdziały dotyczące:
-planowania konkursów (opis, zasady, nagrody, sponsorzy, daty trwania i zwycięzców.)
-planowania tygodnia w social mediach,
-newsletter,
-współpracy (nazwa współpracy, daty publikacji, czas trwania itp.)
-reklamy,
-statystyk w social mediach oraz bloga,
-miesięczne koszty i przychody,
-roczne podsumowanie finansów,
-spis ulubionych blogów i stron www,
-profile na Instagramie wartę zaobserwowania (możecie od razu zapisać sobie @inked.natalie :D)
-lista ulubionych hasztagów,
– tabela celów i wyzwań,
– sezonowe listy życzeń ( przydatne, by podsunąć partnerom )
-kontakty,
-notatki.

Prześwietliłam Wam Blog Planner WHYNOW prawie na wylot.
Jeżeli ktoś z Was jeszcze się zastanawia nad swoim własnym egzemplarzem to od razu powiem:
”NIE WAHAJ SIĘ”! 
Są to pieniądze zdecydowanie bardzo dobrze zainwestowane w rozwój Twojego bloga, jak i Ciebie.
Jeżeli nie prowadzisz bloga, ale jesteś osobą aktywną w social mediach lub po prostu lubisz mieć wszystko zorganizowane to firma WHYNOW posiada w swoim asortymencie również DAILYPLANNER. 
Ja od siebie mam dla Ciebie kod rabatowy -10% na Twój własny planner na hasło HAPPYDAY.

Udanego planowania.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Natalia MamisKasia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Piękny jest ❤!