Bonprix. Różowy zawrót głowy.

O mojej miłości ostatnimi czasy do różu, chyba nie muszę nikomu przypominać. Aczkolwiek skubany tak mi zakręcił w głowie, że wszystkie dodatki mogłabym mieć w kolorze jasnego różu, pudrowego różu, brudnego różu…i tak dalej.
Choroba? A może po prostu nam brunetkom on pasuje? 🙂
Pokaże Wam co upolowałam tym razem u Bonprix.

Od kocyka na sofie, skarpetki frotowe, klapki basenowe, szczoteczkę do mycia twarzy, zegarek, buty po …. płaszcz wiosenny. Róż zdecydowanie zdominował moje upodobania kolorystyczne.
Pamiętam czasy, gdy jako nastolatka, oczywiście zbuntowana, bo jakby inaczej, broniłam się przed tym kolorem wszystkimi możliwymi sposobami. Aczkolwiek jak to się mówi? Prawdy nie oszukasz. Z czasem samoistnie zaczęłam wybierać produkty właśnie w tym kolorze. Zaakceptowałam to, a wręcz pokochałam w momencie, gdy zobaczyłam…że ten kolor naprawdę pasuje brunetkom, w tym mnie.

I tak na mojej drodze, przeglądając sklepy online, w tym przypadku BONPRIX, natknęłam się na to cudo! Od razu wiedziałam, że muszę go mieć w swojej szafie. Wiedziałam również w tej samej sekundzie, do jakich stylizacji będę go nosić. A mowa o…moim cudownym, różowym płaszczu, którego kocham póki co bardziej niż mojego faceta…upss, tylko nie mówicie mu tego! :))

Dlaczego uwielbiam robić zakupy na Bonprix? Mają bardzo szeroki asortyment oraz intuicyjne menu i filtry wyszukiwania. Zawsze, gdy czegoś szukam, wpisuje sobie w filtrach kolor, rozmiar, krój… i pach! Nie mija pięć minut, a znalazłam to czego szukałam od dawna.
Tak samo było z innymi produktami, o których możecie poczytać tutaj:

http://www.inked-natalie.pl/strong-little-black/
http://www.inked-natalie.pl/hello-july-bonprix/
http://www.inked-natalie.pl/nowy-rok-nowy-look/

bonprix
bonprix


Płaszcz : Bonprix
Pasek: Bonprix
Spodnie: Born2be
Buty: Emu Australia
Koszulka: FashionGirl Butik

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o